IzpārdošanaJaunumiPiegādeKontaktiPersonas datu apstrādes politika

Parastā meklēšana

Platums

Augstums

Diametrs

Rādīt 3830

Ātrā meklēšana


Ziemas un vasaras riepas par labākajām cenām

Sailun – pirmais no Ķīnas riepu ražotājiem, kas atver rūpnīcu ārzemēs

2013.gada 30. novembrī Sailun atvēra jaunu riepu ražošanas rūpnīcu Vjetnamas reģionā Teininj, kļūstot par pirmo Ķīnas riepu nozares uzņēmumu, kas savu produkciju ražo ārzemēs.

Rūpnīca, kas izvietota 59 ha teritorijā industriālajā zonā, ražos radiālās riepas vieglajām automašīnām, kā arī OTR-riepas celtniecības tehnikai.Uzņēmums, trīs kārtās, plāno investēt rūpniecības izveidē 597 milj. ASV dolāru.

Pirmajā posmā rūpnīca ražos 7,8 milj. vieglo auto riepu un 15 tūkst. tonnas OTR-riepu. Līdz 2015. gadam ražošanas jaudas plānots palielināt līdz 19,8 milj. kravas un vieglo auto riepu gadā, savukārt līdz 2017. gada beigām plānots sasniegt 65 tūkst. tonnas gadā OTR-segmentā. Plānots, ka pēc četriem gadiem rūpnīcā strādās 3 500 cilvēku.

Ap 70% rūpnīcā ražotās produkcijas tiks eksportēta uz Eiropu un ASV, 20-25% – uz Austrumiem un Āzijas dienvidaustrumiem, vēl 5% plānots realizēt vietējā Vjetnamas tirgū.

Sailun Vietnam Ltd. pieder Ķīnas uzņēmumam Sailun, kas ik gadu ražo vairāk kā 27 milj. riepu. 2013. gadā uzņēmuma pārdošanas apjomi sasnieguši 2,5 miljardus ASV dolāru.
Gudriem.lv
CikMaksa.lv
Salidzini.lv
Kurpirkt.lv