IzpārdošanaJaunumiPiegādeKontaktiPersonas datu apstrādes politika

Parastā meklēšana

Platums

Augstums

Diametrs

Rādīt 3830

Ātrā meklēšana


Ziemas un vasaras riepas par labākajām cenām

Riepu testi un jaunumi !

Jaunais Nokian Hakkapeliitta R2

Nokian Hakkapeliitta R2 - 2013.gada sezonas jaunums! Īstena frikcijas ziemas riepa bez radzēm kārtīgiem Ziemeļvalstu apstākļiem. Šīs riepas jums būs palīgs pat vissarežģītākajās ziemas situācijās - aizputināti lauku ceļi, apledojums, strauji bremzēšanas manevri un paātrināšanās uz ledus. Tai pat laikā inženieri ir darījuši visu, lai šo mīkstā gumijas sastāva riepu padarītu maksimāli precīzu vadāmībā un samazinātu rites pretestību.

Sailun – pirmais no Ķīnas riepu ražotājiem, kas atver rūpnīcu ārzemēs

2013.gada 30. novembrī Sailun atvēra jaunu riepu ražošanas rūpnīcu Vjetnamas reģionā Teininj, kļūstot par pirmo Ķīnas riepu nozares uzņēmumu, kas savu produkciju ražo ārzemēs.

Barum Norpolaris: izaicinājums radzēto riepu tirgū

Barum riepu marka vienmēr ir asociējusies ar labu kvalitāti un pieejamu cenu. Par to liecina pieaugusī klientu uzticība un pieprasījuma pieaugums. 2003. gadā Barum prezentēja jauno ziemas riepu bez radzēm Polaris 2. Šogad ir pienākusi kārta jaunam riepas modelim ar radzēm Barum Norpolaris, jo iepriekšējais modelis OR 60 S riepu tirgū ir jau kopš 1996. gada.

Vai itāļi, siltās un saulainās zemes iedzīvotāji, spēj ražot labas ziemas riepas

Ice Zero riepas īpatnība, bez šaubām, ir jaunās Multi-Link Compound tehnoloģijas izmantošana, kas ļauj riepai vienādi efektīvi strādāt dažādās temperatūrās – no nulles līdz ekstremālam salam. Turklāt, riepai ir Dual Stud radžu tehnoloģija. Ražotājs par šo tehnoloģiju saka tā: viena radze, kura ražota pēc jaunajiem standartiem, strādā ne sliktāk par iepriekšējām divām!

Nexen riepas tiks izmantotas Skoda Octavia un VW Polo oriģinālajā riepu komplektācijā

Korejas ražotājs Nexen noslēdzis divus līgumus par riepu piegādi Vācu autokoncerna Volkswagen rūpnīcām Eiropā.

ContiWinterContact TS830 P

ContiWinterContactTS830 P modelis ir paredzēts jaudīgiem sporta un lielās klases automobiļiem. Tāpēc profils ir ieguvis asimetrisku rakstu, lai labāk varētu sabalansēt vilkmes un vadāmības īpašības mainīgajiem ziemas ceļa apstākļiem. ContiWinterContactTS830 P pieder pie riepu klāsta, kuras atbalsta un uzlabo automobiļa drošības sistēmu (ABS, ESC) darbību.

Ziems riepu informācija

Kapēc un kad jāmaina ziemas riepas. Kādas ir ziemu riepu prioritātes

Gudriem.lv
CikMaksa.lv
Salidzini.lv
Kurpirkt.lv